درباره ما

تاریخچه

شركت بسا پارس صنعت با تكيه بر دانش طراحی موتور كه حاصل از تجربيات گرانبهای طراحی و مديريت پروژه موتور ملي و همچنين تجربيات ارزشمند توليد قطعات پيچيده موتوری می باشد، در سال ۱۳۸۸ تاسيس گرديد. شرکت با پیروی از خط مشی ساخت داخل نمودن قطعات و مجموعه های مرتبط با قوای محرکه که دارای تکنولوژی و دانش فنی می باشند، فعالیت های خود را دنبال کرده است. اتکا به دانش مهندسی ایجاد شده در کارشناسان و تجربه ۱۵ سال طراحی و توسعه موتورهای احتراق داخلی و توانمندیهای ساخت در داخل کشور مهمترین خمیرمایه شکل گیری شرکت بسا پارس صنعت بوده است.

کارکنان شرکت ۸۰ نفر در سال ۱۳۹۵ و متشکل از نیروهای کارشناسی و تکنسین و کارگران ماهر است که در دفتر مرکزی و کارخانه مشغول به فعالیت هستند. سهامداران شرکت بسا پارس صنعت خصوصی بوده و متشکل از افراد حیقیقی و حقوقی می باشد. در حال حاضر شرکت های ایران خودرو، ساپکو و شرکت ایساکو مشتریان اصلی محصولات شرکت هستند. به دلیل ویژگی های فنی و تجاری محصولات تولید شرکت شرکت بسا پارس صنعت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای توسعه و جذب مشتریان جدید شامل سایر صنایع خودرو سازی و نیز توزیع کنندگان قطعات و مجموعه می باشد.

ایجاد فضای علمی و تخصصی در حوزه ساخت قطعات پیچیده قوای محرکه خودرویی همواره در راس برنامه های این شرکت بوده، به گونه ای که از توان فنی و مهندسی داخل کشور نهایت بهرمندی حاصل شده و با ایجاد اشتغال برای این بخش از نیروی انسانی انگیزه های علمی مورد نیاز آنان را ایجاد نموده است.

دلایل موفقیت ما

  • کیفیت محصولات
  • خدمات پس از فروش مناسب
  • سعی در داخلی سازی
  • توجه به اقتصاد مقاومتی
  • دانش محوری